066-763-42-53, 098-466-96-91

Прием: с 9:00 - 18:00

Дом престарелых в Харькове Достойная старость Круглосуточный профессиональный уход Внимательный и заботливый персонал Профессиональный уход

 

Як потрапити до будинку престарілих ?

Комфорт для своїх близьких, які знаходяться в літньому віці – це головне завдання рідних людей. Сьогодні створено безліч спеціальних центрів-пансіонатів, які пропонують послуги для людей пенсійного віку як приватних так і державних.
Ми готові прийти на допомогу, якщо ви вже не в силі забезпечити комфорт і повноцінну турботу літній людині. Наш приватний пансіонат має все необхідне для затишного і якісного проживання, а також медичної допомоги від врачів.
• обладнані номери для проживання
• контроль за станом здоров'я 24 години на добу
• програма реабілітації для людей із захворюваннями
• смачне різноманітне харчування
• організація дозвілля
• догляд з боку мед персоналу

Наш пансіонат схильний стати другою домівкою для самотніх літніх людей. Привітна обстановка, приємне спілкування і постійний чуйних відхід від фахівців пансіонату зроблять життя старого безтурботним і щасливим.
Наші фахівці нададуть попередню консультацію по телефону. Безпосередньо при відвідуванні нашого пансіонату ви зможете своїми очима побачити умови проживання та поставити питання співробітникам.
Телефонуйте зараз — і ми розповімо про всі переваги пансіонату та як потрапиты до нас. Приватний пансіонат у Харкові — місце, де ваша рідна людина буде щаслива і оточена увагою і турботою.