066-763-42-53, 098-466-96-91

Прием: с 9:00 - 18:00

Дом престарелых в Харькове Достойная старость Круглосуточный профессиональный уход Внимательный и заботливый персонал Профессиональный уход

 

Будинок престарілих

Хоспіс

У непростій ситуації, коли людині похилого віку з невиліковною формою хвороби потрібен якісний догляд та професійне медичне спостереження, тоді таку професійну допомогу Вам наддадуть в хоспісі для літніх людей в Харкові.  Тому, що в такій установі є все, що необхідно для того, щоб можливо було зробити залишок життєвого шляху пацієнта максимально комфортним та безболісним.

Якщо ви хочете, щоб дорога для вас людина відчувала справжню турботу, а не формальний казенний нагляд, тоді вибирайте наш приватний хоспіс.  Де кожен пацієнт отримує:

 • проживання в по-домашньому затишних палатах з комфортабельною обстановкою;
 • всі кімнати та місця, необхідні для відвідування, обладнані поручнями для зручного переміщення;
 • інваліди мають можливість пересуватися за допомогою спеціальних пандусів;
 • палати для лежачих хворих оснащені ортопедичними ліжками;
 • санітарний режим, який передбачає регулярну зміну білизни та чітко встановлений графік ретельного прибирання в палатах;
 • цілодобовий сестринський догляд з повним контролем своєчасного прийому медичних препаратів;
 • регулярний огляд кваліфікованого лікаря з подальшим моніторингом стану здоров'я.

Подробнее: Хоспіс

Догляд за престарілими та хворими людьми

Приватний пансіонат для людей похилого віку - це комфортабельний будинок, де діє тепла сімейна атмосфера та куди ви з чистою совістю можете поселити свою близьку людину, якій необхідний стаціонарний догляд та нагляд.

Наш пансіонат здійснює постійний догляд за літніми людьми, які

 • не здатні самі себе обслуговувати;
 • лежачими;
 • тяжкохворими;
 • інвалідами.

При чому Ви можете оформити вашу близьку людину на будь-який необхідний для Вас період. Це може бути на час перебування Вас у відпустці, у відрядженні, на час проведення ремонтних робіт, на час реабілітації після операції або перенесеного важкого захворювання. Період на, який Ви можете оформити в нашому пансіонаті людину похилого віку необмежений, він може тривати від двох - трьох тижнів або й довічно.

Подробнее: Догляд за престарілими та хворими людьми

Хороший будинок престарілих

На сьогоднішній день насичений ритм життя створює в ній не найсприятливіші закони та правила.  В результаті чого, часу на відпочинок та розслаблення практично не вистачає.  А тим паче, якщо у вашій родині є ще людина похилого віку, яка потребує цілодобовий догляд, то виникає питання: що робити, щоб забезпечити їй хороші умови та належний рівень уваги?  Кращим виходом в даній ситуації стане будинок престарілих.

В хорошому будинку престарілих все робиться виключно на благо, а не тому, що хтось просто бажає його позбутися. Адже престарілі люди мають право на гідне життя. Тому багато хто прагне найти хороший пансіонат, в якому буде комфортно літній людині, у якої може бути безліч проблем, пов'язаних зі станом здоров'я та багатьма супутніми моментами. Тому постійно доглядаючи за людиною похилого віку, треба регулярно перевіряти його стан здоров'я, міряти тиск, контролювати прийом медикаментів і т.д., що в домашніх умовах виконати все це не завжди можливо із-за елементарного не вистачання вільного часу через роботу.

Подробнее: Хороший будинок престарілих

Будинок престарілих у Харкові

Будинок престарілих у Харкові - це установа, де літня людина зможе отримати необхідний медичний догляд, турботу та повагу.

Наш пансіонат - це обладнаний будинок, забезпечений всім необхідним для виконання кваліфікованого  медичного та санітарно-гігієнічного догляду, з наявністю супутникового телебачення, настільних ігор, бібліотеки та можливості вести співбесіди зі своїми друзями, які допомагають від старості  отримувати велике задоволення.  Ми потурбувалися навіть про те, щоб люба дрібниця в інтер'єрі будинку престарілих була зручно пристосована для людей похилого віку та інвалідів, з урахуванням їх віку та фізичних особливостей.

У нас створена тепла та комфортабельна домашня обстановка з урахуванням всіх вимог безпеки.  За бажанням постояльців можемо розмістити по одному в кімнаті, або в двох, трьох та чотирьох місцеві номери.

Приватний будинок для людей похилого віку у Харкові -  це:

Подробнее: Будинок престарілих у Харкові

Будинок престарілих: вартість проживання

У більшості випадків людям похилого віку потрібен спеціальний догляд, який в домашніх умовах організувати можливо, вкрай рідко.

Вартість пансіонату для літніх людей може бути абсолютно різною. Державний пансіонат буде коштувати трохи дешевше, ніж приватний. В останні роки все більшу популярність набуває приватний будинок престарілих, ціна перебування в якому, звичайно, вище, але і умови проживання будуть кращі. Такий заклад забезпечить гідну старість і щоденну турботу літнім людям.

Вартість проживання в приватному будинку престарілих, як правило, розраховується індивідуально. Залежить ціна від різних факторів (стан здоров'я постояльця, тривалість проживання, а також категорії обраного номера.). Але в тому чи іншому випадку до проживання автоматично входить цілодобовий догляд, 6-тиразовое харчування і дозвілля для літніх людей.

Подробнее: Будинок престарілих: вартість проживання

Як потрапити в пансіонат для престарілих?

Кожній людині важливо відчувати себе корисним, а особливо в літньому віці. Близькі люди дуже часто шукають допомогу в спеціалізованих центрах, які пропонують догляд за літніми людьми. Головне завдання вибрати гідний пансіонат для пенсіонерів. Для вибору необхідно звернути увагу на важливі моменти - умови проживання, персонал, харчування та дозвілля.

У нашому приватному будинку,  надається якісний догляд і медична допомога цілодобово. Ми не обмежуємо своїх постояльців у спілкуванні з рідними, в будь-який час провідати свою близьку людину можуть всі знайомі й рідні постояльця. Дуже часто люди в літньому віці страждають від самотності. В нашому домі літні люди ніколи не будуть самотні. Пропонуємо своїм гостям розміщення в комфортабельних номерах, звичайних або спеціально обладнаними ліжками і кнопки термінового виклику лікаря. Приватний будтнок для людей похилого віку

Потрапити в наш будинок дуже легко. Зателефонуйте в пансіонат за номерами на нашому сайті і домовтеся про зустріч в пансіонаті, де ви можете особисто ознайомитися з умовами, які ми пропонуємо. Процедура поселення в пансіонат займе у вас небагато часу, головне необхідно мати при собі документи і медичну книжку.

Подробнее: Як потрапити в пансіонат для престарілих?

Приватний будинок для людей похилого віку Харків

Приватний будинок престарілих в Харкові  - є комфортним закладом з європейським рівнем обслуговування. Наш будинок-пансіонат – це місце, де старість набуває іншого значення. У нашому будинку дуже цінують старість. Тут гості пансіонату живуть повноцінним життям. Рідні постояльців можуть бути повністю спокійні за своїх близьких і їх самопочуття.

Переваги пансіонату для літніх людей у Харкові

 • Зручне розташування пансіонату і хороша транспортна розв'язка
 • Комфортні обладнані номери для проживання
 • Щоденний огляд лікарем і контроль стану здоров'я постояльців
 • Чуйний персонал
 • Можливість здати аналізи безпосередньо у пансіонаті
 • Спокійна домашня атмосфера

Подробнее: Приватний будинок для людей похилого віку Харків

Особливості догляду за хворими з хворобою Альцгеймера

Пансіонат для літніх людей пропонує лікування та реабілітацію для людей з хворобою Альцгеймера.
Людина, яка має дане захворювання, втрачає пам'ять, математичні здібності, не може абстрактно мислити. Таким людям потрібен спеціальний та постійний догляд, який може забезпечити наш приватний будинок престарілих.
Літнім людям із хворобою Альцгеймера дуже складно самостійно здійснювати елементарні щоденні процедури, побутові справи. Для таких постояльців наш пансіонат виділяє постійну доглядальницю, яка повністю допомагає йому у всьому!
Також наш пансіонат надає психологічну допомогу постояльцеві і його рідним, які не можуть розуміти і бачити, як їх близька людина кожен день мучиться з захворюванням.
Догляд за хворими Альцгеймера
Постійний догляд таким людям потрібен для того,  що б виконувати елементарні щоденні дії. З дотримання режиму дня наші співробітники допомагають людям похилого віку здійснювати будь-які необхідні процедури.

Подробнее: Особливості догляду за хворими з хворобою Альцгеймера

Доглядальниця для літніх людей в приватному пансіонаті

Приватний пансіонат для людей похилого віку розташований у тихій чистій частині міста,  пропонує комплексний догляд за пенсіонерами. Літні люди, потребують постійної уваги, тому кожен гість пансіонату знаходиться під чуйним спостереженням медичного персоналу, який завжди готовий надати кваліфіковану допомогу у будь-який час.
Мешканці пансіонату отримують все необхідне для комфортного проживання: харчування, догляд, регулярний огляд лікарів, дозвілля, допомога психолога і неодмінно цілодобову допомогу доглядальниці.
Доглядальниці нашого пансіонату спеціально навчені для найкращого надання послуг.
При оформленні в пансіонат постоялець отримує всі послуги які надаються будинком пристарілих.
Старше покоління дуже потребує допомоги. Навіть звичайні щоденні процедури таким людям даються з великими труднощами, тому послуги доглядальниці кращий варіант в таких випадках.
Персонал пансіонату – це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в аналогічних центрах. Допомога терапевта, хірурга, психолога, кардіолога, реабілітолога, кожен постоялець отримує регулярно, не виходячи з пансіонату.

Подробнее: Доглядальниця для літніх людей в приватному пансіонаті