066-763-42-53, 098-466-96-91

Прием: с 9:00 - 18:00

Дом престарелых в Харькове Достойная старость Круглосуточный профессиональный уход Внимательный и заботливый персонал Профессиональный уход

 

Особливості догляду за хворими з хворобою Альцгеймера

Пансіонат для літніх людей пропонує лікування та реабілітацію для людей з хворобою Альцгеймера.
Людина, яка має дане захворювання, втрачає пам'ять, математичні здібності, не може абстрактно мислити. Таким людям потрібен спеціальний та постійний догляд, який може забезпечити наш приватний будинок престарілих.
Літнім людям із хворобою Альцгеймера дуже складно самостійно здійснювати елементарні щоденні процедури, побутові справи. Для таких постояльців наш пансіонат виділяє постійну доглядальницю, яка повністю допомагає йому у всьому!
Також наш пансіонат надає психологічну допомогу постояльцеві і його рідним, які не можуть розуміти і бачити, як їх близька людина кожен день мучиться з захворюванням.
Догляд за хворими Альцгеймера
Постійний догляд таким людям потрібен для того,  що б виконувати елементарні щоденні дії. З дотримання режиму дня наші співробітники допомагають людям похилого віку здійснювати будь-які необхідні процедури.

Таким людям дуже важливо спілкування для того, щоб розробляти мова постояльця. Так як люди з хворобою Альцгеймера розмовляють дуже повільно практично по складах, фахівці щодня будуть займатися з постояльцем. Чимало важливо допомагати таким людям у прийомі їжі, адже люди з хворобою Альцгеймера можуть забути про прийом їжі. Доглядальниця пансіонат допоможе при годуванні. Їжа для всіх постояльців готуватися безпосередньо в будинку. Кухарі пансіонату готують збалансоване харчування 6 разів на день з урахуванням рекомендацій лікарів.
Ми надає комплексний догляд за людьми похилого віку та людьми з захворюваннями Альцгеймера и Паркінсона!