057-756-43-18 , 066-763-42-53, 098-466-96-91

Прием: с 9:00 - 18:00

Дом престарелых в Харькове Достойная старость Круглосуточный профессиональный уход Внимательный и заботливый персонал Профессиональный уход

 

Необхідний догляд та особлива увага

Наприкінці 2015 у мого батька стався інсульт, після лікарні в нашій сім'ї виникла проблема стосовно пошуку установи, в якій можна було б продовжити лікування та почати курс реабілітації.  Після кількох днів вибору, ми зупинилися саме на будинку для літніх у Харкові.

Головне для нас було, це зручне розташування, що б часто можна було відвідувати та наявність можливості проведення реабілітаційних процедур після інсульту. Через три місяці, батько вже ходив, самостійно доглядав за собою та відновилися у нього функції моторики рук. Я дуже задоволений, що прилаштував його сюди. Хороший догляд та особлива увага, допомогли моєму батькові встати на ноги. Батько був дуже радий, тому що я його часто тут відвідував і радів, що тут хороші лікарі та обслуговуючий персонал.

Спасибі велике персоналу будинку престарілих за колосально виконану роботу!  Збираюся влітку знову відправити батька сюди, щоб він там відпочив, тому, що йому там сподобалося. Рекомендую пансіонат всім, у кого немає можливості доглядати за літніми родичами вдома.

 

Станіслав, 12.04.2017