057-756-43-18 , 066-763-42-53, 098-466-96-91

Прием: с 9:00 - 18:00

Дом престарелых в Харькове Достойная старость Круглосуточный профессиональный уход Внимательный и заботливый персонал Профессиональный уход

 

Приватний будинок для людей похилого віку Харків

Приватний будинок престарілих в Харкові  - є комфортним закладом з європейським рівнем обслуговування. Наш будинок-пансіонат – це місце, де старість набуває іншого значення. У нашому будинку дуже цінують старість. Тут гості пансіонату живуть повноцінним життям. Рідні постояльців можуть бути повністю спокійні за своїх близьких і їх самопочуття.

Переваги пансіонату для літніх людей у Харкові

  • Зручне розташування пансіонату і хороша транспортна розв'язка
  • Комфортні обладнані номери для проживання
  • Щоденний огляд лікарем і контроль стану здоров'я постояльців
  • Чуйний персонал
  • Можливість здати аналізи безпосередньо у пансіонаті
  • Спокійна домашня атмосфера

Наш будинок по догляду за людьми похилого віку забезпечить кожного постояльця всім необхідним – від регулярного медичного огляду до різноманітних дозвіллєвих розваг. Дбайливі родичі можуть не хвилюватися за своїх рідних, в нашому будинку кожен постоялець отримує максимум уваги і турботи від професійного персоналу. Розміщення постояльця може бути в одномісному, двох і тримісному номері. Кожна кімната обладнана зручними  новими меблями, постільними речами, санвузлом, телевізором і кнопки термінового виклику лікаря.

Ми робимо життя літніх людей не тільки на побутовому рівні комфортніше, але і на психологічному. При необхідності з пацієнтами працюємо кваліфікований психолог з величезним досвідом.